Najlepsi 2014-2015

UCZNIOWIE PROMOWANI  Z  WYRÓŻNIENIEM      W ROKU SZKOLNYM 2014/2015r.



KLASA  IV A

1. Fidura Dawid – 5,3

2. Głębocki Piotr –5,2

3. Jachna Mateusz –5,3

4. Konkiel Maja –5,1

5. Szyszka Adrianna –5,5

6. Trzaska Zuzanna –5,4

KLASA  IV B

1. Kwiatkowska Aleksandra – 5,4

2. Wójcik Łucja– 5,4

3. Rogozińska Ida – 5,3

4. Fidura Kamil– 5,3

5. Obuchowska Magdalena– 5,1

6. Staniaszek Julia – 5,1

7. Wilczyńska Aleksandra– 5,1

8. Choinka Jakub – 5,0

9. Karpiński Adrian– 5,0

10. Pietkiewicz Amelia– 5,0

11.Kaczmarek Wiktoria – 4,9

12. Konieczko Kamil– 4,9

13. Mindak Wiktoria – 4,9

14. Wyszomierska Ramona– 4,8

KLASA  IV C

1. Frączyk Patrycja– 4,9

2. Podbielska Katarzyna– 5,4

3. Podbielski Michał– 5,3

4. Waniewska Natasza– 5,1

5. Dybowska Aleksandra – 4,9

6. Michaluk Eliza – 4,9

KLASA IV D

1. Frączyk Julia – 5,1

2. Gajewski Wojciech – 5,1

3. Piórkowska Alicja – 5,3

4. Samsel Marta – 4,8

5.Majbański Mateusz – 4,8

6.Pieńkowski Sebastian – 5,0

7. Tchorek Mariusz – 4,8

8.Wałkulska Daria – 4,8

KLASA  VI A

1. Ambroziak Natalia – 4,8

2. Dołęgowska Magdalena – 5,2

3. Głębocka Anna –5,5

4. Graczyk Emilia –5,4

5. Graczyk Gabriela –5,4

6. Orzechowski Jan – 5,2

7. Podolak Wiktoria – 5,3

8. Pych Wiktor –5,1

9.Sikora Sandra –5,5


KLASA  V A

1. Grędzińska Dominika – 5,1

2. Kowalewska Natalia –  5,2

KLASA  V B

1. Borowy Błażej – 5,6

2. Dąbrowski Bartosz –5,5

3. Golonko Natalia –5,3

4. Gajewska Julia – 5,0

5. Gołaszewska Zuzanna –5,1

6. Gołąbek Joanna –5,0

7. Lech Franciszek –5,2

8. Owsiewska Aleksandra –5,2

9. Radomska Karolina –5,3

10. Rejniak Kacper –5,1

11. Rutkowska Anna –5,6

12. Szabłowski Igor –5,4

13. Wagner Weronika –4,8

14. Zglejszewska Karolina –5,1

KLASA  V C

1. Baranowska Amelia – 4,9

2. Bauer Oliwia – 5,1

3. Kucharski Kacper – 5,1

4. Kulesza Gabriela – 5,2

5. Podedworna Anna – 5,1

6. Samsel Maja -  4,8

7. Sobotka Jakub – 5,0

8. Strzeszewska Amelia – 5,2

9. Ugniewski Szymon – 5,5

10. Włodarczyk Gabriela – 4,9

KLASA V D

1. Cieśluk Edwin – 4,9

2. Dębkowska Martyna –5,6

3. Kubat Adrianna –5,4

4. Rowicki Mikołaj –5,7

5. Szyszkowska Martyna – 4,9

6. Zadrożna Oliwia – 5,0 

KLASA VI B

1. Brzezińska Klaudia – 5,0

2. Dmochowski Jakub –5,1

3. Filipek Karolina –5,4

4. Głębocka Magdalena – 5,2

5. Gutowska Klaudia –5,1

6. Kubicka Anastazja –5,6

7. Piórkowska  Aleksandra –5,4

8. Rosińska Katarzyna –5,1

9.Szydlik Martyna – 4,8

10. Zaboroś Szymon –5,4


KLASA  VI C


1. Brejnak Mateusz – 4,9

2. Deluga Aleksandra – 4,9

3. Dobkowski Adam – 5,3

4. Jachna Klaudia – 5,6

5. Minasiewicz Maja – 5,2

6. Paczóska Anna – 5,0


7. Pajdowska Julia – 4,9

8. Pieńkowski Bartłomiej – 5,6

9. Tokarska Gabriela – 4,9

10. Truszkowska Klaudia – 5,4

11. Zdziarska Aleksandra – 5,3

12. Żurek Bartosz – 4,9

 

powrót                     strona główna

 

 
Ostrów Mazowiecka

Kalendarz