konkurs matematyczny

3 marca odbył się konkurs matematyczny Pangea. 

  • Maksymalna liczba punktów do uzyskania: 60
  • Wyniki zostaną przeliczone i podane w skali procentowej.
  • Zasady punktowania poprawnych odpowiedzi są następujące:
    zadania 1-5 po 3 punkty
    zadania 6-10 po 4 punkty
    zadania 11-15 po 5 punktów
  • Za każdą złą odpowiedź odejmowana jest następująca ilość punktów:
    -0.75 punktu w zadaniach 1-5
    -1 punkt w zadaniach 6-10
    -1.25 punktu w zadaniach 11-15
Wyniki podane są w procentach. Rezultat równy lub wyższy od punktacji w tabeli oznacza, że uczestnik zakwalifikował się do finału​. 
 

Wyniki konkursu Pangea

Nr

Kod

Imię

Nazwisko

Klasa

Punkt

1

202469

Konrad  

Karpiuk

GIM 3

27.08

2

202468

Agnieszka  

Podedworna

GIM 2

6.25

3

202467

Katarzyna  

Kuczyńska

GIM 2

8.33

4

202466

Julia  

Minga

GIM 2

25.00

5

202465

Tomasz  

Konrad

GIM 2

-11.25

6

202464

Klaudia  

Iwańczuk

GIM 2

0.00

7

202463

Mateusz  

Gawrychowski

GIM 2

7.50

8

202462

Bartłomiej  

Pieńkowski

GIM 1

18.75

9

202461

Mikołaj  

Krysiak

GIM 1

6.25

10

202460

Adam  

Dobkowski

GIM 1

0.00

11

202459

Jan  

Orzechowski

GIM 1

-6.67

12

202458

Oliwia  

Zadrożna

SP 6

8.33

13

202457

Mikołaj  

Rowicki

SP 6

72.92

14

202456

Adrianna  

Kubat

SP 6

-10.42

15

202455

Szymon  

Ugniewski

SP 6

14.58

16

202454

Jakub  

Sobotka

SP 6

12.50

17

202453

Amelia  

Baranowska

SP 6

12.50

18

202451

Gabriel  

Zalewski

SP 5

-4.17

19

202449

Mariusz  

Thorek

SP 5

8.33

20

202447

Sebastian  

Pieńkowski

SP 5

-4.17

21

202445

Dominik  

Pawlak

SP 5

6.25

22

202443

Natasha  

Waniewska

SP 5

8.75

23

202441

Aleksandra  

Sowa

SP 5

2.08

24

202439

Michał  

Podbielski

SP 5

4.17

25

202437

Ewa  

Nadratowska

SP 5

-16.67

26

202435

Oliwia Anna

Łukasik

SP 5

2.08

27

202433

Aleksandra  

Kwiatkowska

SP 5

0.00

28

202432

Kamil  

Konieczko

SP 5

0.00

29

202431

Adrian  

Karpiński

SP 5

0.00

30

202428

Bartek  

Cieśluk

SP 5

-12.50

31

202426

Zuzanna  

Trzaska

SP 5

25.00

32

202424

Adrianna  

Szyszka

SP 5

0.00

33

202422

Mikołaj  

Staniaszek

SP 5

8.33

34

202420

Piotr  

Głębocki

SP 5

0.00

35

202418

Dawid  

Fidura

SP 5

4.17

36

202415

Jakub  

Szymański

SP 4

33.33

37

202414

Mateusz  

Suchta

SP 4

51.25

38

202413

Agata  

Sochacka

SP 4

0.00

39

202412

Michał  

Pędzich

SP 4

12.50

40

202411

Mateusz  

Jastrzębski

SP 4

29.17

41

202410

Szymon  

Golński

SP 4

0.00

42

202409

Adrian  

Filipek

SP 4

58.33

43

202408

Zuzanna  

Zawistowska

SP 4

0.00

44

202407

Michał  

Wojciechowski

SP 4

-6.25

45

202406

Natalia  

Szymaniak

SP 4

0.00

46

202405

Emilia  

Pecura

SP 4

6.25

47

202404

Weronika  

Parapura

SP 4

20.00

48

202403

Julia  

Nowicka

SP 4

22.92

49

202401

Cezary  

Duda

SP 4

-2.08

50

202398

Maciej  

Staniaszek

SP 4

25.00

51

202393

Maciej  

Sochan

SP 4

20.83

52

202392

Bartosz  

Pławski

SP 4

-10.42

53

202391

Jakub  

Orzechowski

SP 4

12.50

54

202390

Oliwia  

Ogrodnik

SP 4

33.75

55

202389

Mateusz  

Lasoń

SP 4

-10.42

56

202388

Maksymilian

Laskowski

SP 4

45.83

57

202387

Adam  

Konrad

SP 4

-4.17

 

 

powrót                                strona główna

 
Ostrów Mazowiecka

Kalendarz