Wzorowi z podstawówki - 2015/2016

 KLASA  IV A

1. Dmochowska Aleksandra

2. Gałązka Laura

3. Gromek Amelia

4. Kacprzyk Bartosz

5. Kempisty Amelia

6. Kołota Oliwia

7. Konrad Adam

8. Laskowski Maksymilian

9. Lasoń Mateusz

10. Leszczyński Hubert

11. Ogrodnik Oliwia

12.Orzechowski Jakub

13. Różański Kacper

14. Skarpetowska Amelia

15. Sochan Maciej

16. StaniaszekMaciej

KLASA  IV B

1. Duda Cezary

2. Jackiewicz Amelia

3. Kacperski Dawid

4. Kołodziej Kacper

5. Nowicka Julia

6. Parapura Weronika

7. Pecura Emilia

8. Rewkowska Aleksandra

9. Szymaniak Natalia

10. Wojciechowski Michał

11. Zawistowska Zuzanna

12. Wilczyńska Julia

 

KLASA  IV C

1. Brzózka Aleksandra

2. Filipek Adrian

3. Goliński Szymon

4. Jastrzębski Mateusz

5. Pędzich Michał

6. Suchta Mateusz

7. Szymański Jakub

8. Wilanowski Arkadiusz

9. Wilczyński Igor

KLASA  V A

1. Chrobot Martyna

2. Fidura Dawid

3. Giżycka Karolina

4. Głębocki Piotr

5. Konkiel Maja

6. Potęga Zuzanna

7. Szyszka Adrianna

8. Trzaska Zuzanna

9. Zegarowska Dominika

KLASA  V B

1. Banasik Julia

2. Choinka Jakub

3. Depta Mikołaj

4. Fidura Kamil

5. Kaczmarek Wiktoria

6. Karpiński Adrian

7. Kulesza Karol

8. Konieczko Kamil

9. Kwiatkowska Aleksandra

10. Mindak Wiktoria

11. Obuchowska Magdalena

12. Pietkiewicz Amelia

13. Rogozińska Ida

14.Staniaszek Julia

15.Szymańska Amelia

16.Wilczyńska Aleksandra

17.Wójcik Łucja

18.WyszomierskaRamona

 

KLASA  V C

1. Dybowska Aleksandra

2. Michaluk Eliza

3. Nadratowska Ewa

4. Podbielska Katarzyna

5. Podbielski Michał

6. Waniewska Natasha

 

 

KLASA V D

1. Frączyk Julia

2. Gajewski Wojciech

3. Pieńkowski Sebastian

4. Piórkowska Alicja

5. Samsel Marta

 

         KLASA  VI A

1. Grędzińska Dominika

2. Kowalewska Natalia

3. Szychowska Anna

 

         KLASA  VI B

1. Borowy Błażej

2. Dąbrowski Bartosz

3. Gajewska Julia

4. Golonko Natalia

5. Gołaszewska Zuzanna

6. Gołąbek Joanna

7. Lech Franciszek

8. Owsiewska Aleksandra

9. Radomska Karolina

10. Rejniak Kacper

11 Rutkowska Anna

12. Szabłowski Igor

13. Wagner Weronika

14. Zglejszewska Karolina

KLASA  VI C

1. Baranowska Amelia

2. Bauer Oliwia

3. Kucharski Kacper

4. Kulesza Gabriela

5. Podedworna Anna

6. Radecki Michał

7. Samsel Maja

8. Sobotka Jakub

9. Strzeszewska Amelia

10. Ugniewski Szymon

11. Wajszczyk Lena

12. Włodarczyk Gabriela

13. Jóźwiak Julia

KLASA VI D

1. Cieśluk Edwin

2. Dębkowska Martyna

3. Kubat Adrianna

4. Rowicki Mikołaj

5. Szyszkowska Martyna

6. Zadrożna Oliwia

7. Śledziewski  Bartosz

 

powrót                strona główna

 
Ostrów Mazowiecka

Kalendarz