wycieczka

Dnia 12 października 2016r.  klasy: Ia i Ib gimnazjum, wraz z wychowawcami p. Małgorzatą Swiderską, p. Arturem Kazimierskim oraz p. pedagog Jolantą Załęgowską, wzięły udział w wycieczce integracyjnej zorganizowanej w nadleśnictwie Orło. Mimo słabej pogody, uczniowie dobrze się bawili. Na początku przygotowali drewno na ognisko, potem musieli na nowo, “zabawowo” poznać swoje imiona, by następnie w zespołach zadaniowych zaliczyć przygotowane do wykonania wyzwania. Chyba najtrudniej było z pajęczą siecią, przez którą musieli przejść wszyscy członkowie grupy nie dotykając sznurka. Strzały do tarczy i karuzela też nie należały do najłatwiejszych zadań, ale wspólnymi siłami udało się większości dobrnąć do końca. Było przy tym dużo zabawy a humor też dopisywał.

Potem trochę zmęczeni “zawodnicy”  zjedli kiełbaski, pieczone własnoręcznie przy ognisku. Na koniec, po chwili relaksu na świeżym powietrzu, wrócili do Ostrowi.

 

Dziękuję wszystkim za wspólny czas i przeżyte doświadczenia, które miały pomóc nawiązać lepsze relacje koleżeńskie w nowej szkole.

                                                                                                                               p. Małgorzata Świderska

powrót                               strona główna

 
Ostrów Mazowiecka

Kalendarz