Karma dla schroniska

W grudniu 2016r. w naszej szkole zorganizowana została zbiórka karmy do Schroniska dla  Zwierząt Bąkówka. Trwała trzy miesiące. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci do aktywnego udziału w zbiórce żywności. Organizatorem i koordynatorem akcji był Samorząd Uczniowski, pod opieką Pani Doroty Lipki i Pana Marcina Kruka. 
Cieszymy się, że tak wielu uczniów z klas 1 – 6 wzięło udział w naszej akcji i że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły. Zebraliśmy około 100 kg suchej karmy, puszki, smycze, obroże, miski, kasze, makarony, koce, środki czystości i wiele innych rzeczy niezbędnych w schronisku. Wszystkim darczyńcom dziękujemy w imieniu pracowników i podopiecznych Schroniska Bąkówka.

                                                                                                                                                                                                                                             p.  Marcin Kruk

 

 

 

 

powrót                                           strona główna

 
Ostrów Mazowiecka

Kalendarz