Koła zainteresowań

Szkoła Poddstawowa

p. Teresa Konarzewska           

p.Agnieszka Kozik                środa              - 12.40 - 13.25     koło matematyczne             s.25   

p. Arkadiusz Parzych           czwartek          - 13.40 - 14.25     koło historyczne                  s.26

p. Dorota Lipka                     wtorek             - 13.40 - 14.25     koło polonistyczne              s.22 

                                                 środa              - 8. 00 - 4.45        koło polonistyczne               s.22

p. Waldemar Pałys               

p. Dorota Pawłowska               

p. Anna Kempisty                 wtorek             - 14.30  - 15.00     koło techniczne                   s.28      

p. Dariusz Dąbrowski          poniedziałek  - 14.25 - 15.15     koło informatyczne              s.21

p.Małgorzata Świderska     środa               - 13.40 - 14.25     koło j.angiekskiego            s.28  

                                                 piątek            - 13.40 - 14.25        zaj.wyrów                             s.33

p.Artur Kazimierski               

p. Grażyna Zalewska           czwartek          - 14.30- 15.15     zaj.wyrów z mat.                   s.37 

p Marcin Kruk                       

p.Jolanta Swaczyna             wtorek              - 13.30 - 14.30     chór szkolny                       s.26 

p.Agata Adamowicz             

p.Justyna Kołodziej             środa               - 13.25 - 14.10     koło przyrodnicze                 s.36

                                                                   SKS

p Izabella Cieśluk                poniedziałek   - 14.30 - 16.00  -  sala gimnastyczna/hala 

 p Artur Zadroga                 

 p Agnieszka Taborska       poniedziłek    - 14.30 - 16.00   - sala gimnastyczna /hala

p Grzegorz Helcbergiel      poniedziłek    - 14.30 - 16.00   - sala gimnastyczna /orlik

                                               czwartek          - 16.15 - 17.00   - koło szachowe

p. Agnieszka Andryszczyk   czwartek          - 14.30 - 15.30      koło chemiczne/zaj wyr       s.40             

p. Agata Bartkiewicz            

p. Bożena Cęcelewska      

p. Jolanta Feliga                

p. Alina Gałązka                   środa                -14.30 -16.05        zaj. wyr/ koło biologiczne -  s.40

p. Michał Kacprzak               wtorek             - 16.00 - 17.30       sks - hala ul. Warcalskiego

p.Jolanta Kibiłko                  poniedziałek  - 14.30 - 15.15      przygot. do bierzmowania     s.39

p.Marzena Korczyńska     

p.Emilia Krupa                     poniedziałek   - 14.30  - 15.15      "Po szkole się nie nudzę"   s.36

p.Bożena Krysińska            środa               - 17.10  -  18.10      przyg. do egzam/konkurs   s.31

p.Wojciech Kuczyński         

p.Beata Magrzyk                   piątek              - 12.40 - 13.25     przyg. do egzam                     s.34a

p.Alina Pakieła                   

p.Svitalna Klinzing              środa               - 13.40  -  14.25      zaj. wyrów                              s.34

p.Daniel Święcicki              czwartek         - 14.30 - 16.05        zaj. wyr/koło historyczne       s.38

p.Zofia Wę dzik                    czwartek          - 13.40 - 14.255    zaj. wyrów                                s.33

p.Jolanta Załęgowska                zaj.korekcyjno - kompensacyjne

p.Aleksander Zaremba       wtorek            - 14.30 - 16.00       sks/ hala

p.Justyna Kołodziej             poniedziałek  - 14.30 - 15.15     "Po szkole się nie nudzę"      s.36

                                                piątek               - 13.40 - 14.25     koło geograficzne                   s.36

p.Elżbieta Żubrowska         wtorek              - 13.40  -  14.25      zaj. wyrów                              s.37

strona główna

 

 

 

 
Ostrów Mazowiecka

Kalendarz