dzień patrona

19 marca 2013r. w naszej szkole obchodziliśmy "Dzień Patrona".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

Montaż słowno-muzyczny na temat życia i twórczości Janusza Korczaka przedstawili uczniowie pod kierunkiem p. Waldemara Pałysa i p. Jolanty Swaczyny.

P. Małgorzata Skwarek - bibliotekarka przygotowała wystawę o Januszu Korczaku

Potem została uczniom zaprezentowana wystawa pt. “Miłość”. Ekspozycja ta sporządzona jest na bazie tekstu jednej z pogadanek pisanych przez Janusza Korczaka na użytek audycji radiowych. Uczniowie klas IV, V i VI zostali zapytani co rozumieją przez słowo “miłość” i  kto to jest “nauczyciel”. Niektóre z ich wypowiedzi zostały odczytane podczas uroczystości.Tę część apelu przygotowały dzieci pod kierunkiem p. M. Skwarek i p. M Świderskiej. Uczniowie mieli okazję obejrzeć wystawę nieco później.

                  

Dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej za udostępnienie wystawy, która uświetniła obchody Dnia Patrona w naszej szkole.

 

powrót                           p. W. Pałys                         strona główna

 
Ostrów Mazowiecka

Kalendarz