Dni Ostrowi

Ostatni weekend maja upłynął pod hasłem: Dni Ostrowi. Dla naszej Szkoły szczególnie ważna była sobota, ponieważ braliśmy udział w prezentacji szkół. Z powodu deszczowej pogody stoiska zostały ustawione w środku MOSiR-u.
Nauczyciele i uczniowie pełnili dyżury, by zainteresowanym osobom opowiadać o naszej Trójce.
Z duma prezentowaliśmy puchary, nagrody, dyplomy oraz własnoręcznie wykonane przez uczniów prace .

 

Pani Dyrektor i pani Wicedyrektor  oczywiście też były obecne.

Najbardziej oczekiwany dla nas moment: wręczenie naszej Szkole nagród przez Burmistrza Miasta.
Puchar za zajęcie I miejsca w klasyfikacji generalnej XIX Olimpiady Młodzieży trafił na ręce pani Dyrektor. Zdobyliśmy I miejsce w rozgrywkach dziewczat i chłopców  XIX Ostrowskiej Olimpiady Młodzieży. Nagrody odebrali Ola Wilk i Kuba Kosior. Jesteśmy dumni z naszych sportowców.
Pamiątkowe zdjęcie z panią Dyrektor Teresą Wilczyńską oraz z nauczycielami wychowania fizycznego -p. Grzegorzem Helcbergielem oraz p. A. Taborską. Dziękujemy również p. Izabelli  Cieśluk  i p. Arturowi Zadrodze za przygotowanie uczniów do zawodów!
                                                               p.E.Puścian

Kondrat Karpiuk uczeń klasy VIa z rak burmistrza otrzymał dyplom za szczególne osiagnięcia. 

                                           

 

 

powrót                                               strona główna

 
Ostrów Mazowiecka

Kalendarz