Uczniowie promowani z wyróżnieniem

Klasa  IV a
1. Głębocka Anna – 5,4
2. Graczyk Emilia – 5,1
3. Graczyk Gabriela – 5,1
4. Podolak Wiktoria – 5,0
5. Sikora Sandra – 5,3
6. Pych Wiktor – 5,0
Klasa  IV b
1.  Brzezińska Klaudia – 4,8
2. Filipek Karolina – 5,2
3. Głębocka Magdalena – 4,9
4. Gutowska Klaudia – 4,8
5. Kalupa Wiktoria – 4,8
6. Kubicka Anastazja – 5,5
7. Piórkowska Aleksandra – 5,3
8. Rosińska Katarzyna – 5,1
9. Zaboroś Szymon – 5,3
Klasa  IV c
1. Dobkowski Adam – 5,1
2. Grudzińska Oliwia – 4,8
3. Jachna Klaudia – 5,2
4. Majewska Weronika – 4,8
5. Minasiewicz Maja – 4,9
6. Paczóska Anna – 5,0
7. Pieńkowski Bartłomiej – 5,2
8. Truszkowska Klaudia – 4,9
9. Zdziarska Aleksandra – 5,1
Klasa  V a
1. Iwańczuk Klaudia – 5,8
2. Jarząbek Karol – 5,6
3. Parys Wiktoria – 5,2
4. Gruszczyńska Zuzanna – 5,3
5. Podedworna Agnieszka – 5,1
6. Strzeszewska Weronika – 5,3
7. Orłowska Wiktoria – 5,0
8. Gawrychowski Mateusz – 5,0
Klasa  V b
1. Brzezińska Justyna– 5,6
2. Pawelczyk Jan– 4,8
3. Samsel Justyna– 5,6
4. Tyszka Patrycja – 5,2
5. Gzula Arkadiusz – 4,8
Klasa  V c
1. Barchanowicz Karolina – 4,9
2. Konrad Tomasz – 5,3
3. Kuczyńska Katarzyna – 5,2
4. Pajdowska Aleksandra – 5,1
5. Siwek Wiktoria – 5,2
6. Zawisza Julia – 5,1

Klasa  VI a
1. Brzostek Natalia – 5,2
2. Czarnowska Adrianna – 5,3
3. Dębek Radosław – 5,1
4. Jadczak Klaudia – 5,3
5. Karpiuk Konrad – 5,4
6. Rubinkowska Emilia – 5,4
7. Zakrzewska Anita – 5,1

Klasa  VI b
1. Bojska Klaudia– 4,8
2. Giżycka Klaudia – 5,2
3. Kowalczyk Igor – 5,0
4. Ludwichowska Patrycja – 5,4
5. Majewska Natalia – 5,1
6. Sarnowska Klaudia – 5,2
7. Szychowska Agata – 5,1
8. Tyszka Izabela – 5,3

Klasa  VI c
1. Dylewska Wiktoria – 4,8
2. Gumkowska Paulina – 5,5
3. Helcergiel Patrycja – 5,6
4. Karpińska Ewa – 5,6
5. Kosior Jakub – 4,8
6. Kossakowska Katarzyna – 5,5
7. Leszczyńska Adrianna – 5,2
8. Madej Marta – 5,7
9. Maleńka Oliwia – 5,3
10. Orłowska Blanka – 4,9
11. Pawlak Julia – 5,6
12. Pędzich Kacper – 4,8
13. Suchcicki Kuba –4,8
14. Świderski Adam – 4,8
15. Wagner Katarzyna – 4,9
16. Wandzlewicz Monika – 4,8
17. Wędzik Agnieszka – 5,7
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym.
Wszystkim uczniom życzymy takich wyników w przyszłym roku szkolnym.

powrót                                         strona główna

 
Ostrów Mazowiecka

Kalendarz