DEN

Dzień Edukacji Narodowej utożsamiany z Dniem Nauczyciela                 obchodziliśmy w naszej szkole 11 października. Świąteczną atmosferę można było odczuć od sama rana. Uśmiechnięci i ucharakteryzowani uczniowie składali nauczycielom życzenia, a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczali niecodzienne  i pięknie udekorowane laurki.     

                   

Po południu na sali gimnastycznej zebrali się nauczyciele zarówno obecnie uczący w naszej szkole, jak i ci, którzy odeszli już na emeryturę. W części oficjalnej uroczystości pani Dyrektor złożyła nauczycielom i uczniom życzenia. Powinszowania popłynęły również od Wiceburmistrz p. Danuty Janusz, Przewodniczącej Rady Rodziców p. Anety Żyłowskiej, Przewodniczącej ZNP
   p. Marii Morawskiej oraz przedstawicielek naszych samorządów szkolnych.

    

DEN jest czasem, w którym nauczyciele
zostają nagrodzeni za swoją pracę.
W tym roku nagrodę Burmistrza Miasta
otrzymała p. Małgorzata Skwarek
oraz p. Beata Jackiewicz.

Natomiast nagroda Dyrektora Szkoły została przyznana (od prawej)p. Dorocie Pawłowskiej, p. Beacie Skwierczyńskiej, p. Monice Wiśniewskiej, p. Monice Staniszewskiej, p. Agnieszce Taborskiej, p. Dorocie Mysiołowskiej, p. Jolancie Wardaszce, p. Monice Romanik, p. Agnieszce Lasoń p. Wioletcie Kubickiej (nieobecna).

 

 Kolejnym punktem programu była akademia przygotowana przez uczniów pod kierunkiem p. Waldemara Pałysa,           p. Jolanty Swaczyny oraz p. Doroty Mysiołowskiej. Dzieci i młodzież pokazały swoje talenty aktorskie, wokalne i taneczne

                       

Szkolne obchody Dnia Nauczyciela kończył wspólny obiad.

 

                                              

                                                                                                                                        Ewa Puścian

 

powrót                                       strona główna

 
Ostrów Mazowiecka

Kalendarz