Andrzejki

 29 listopada odbyła się w naszej szkole                                                  dyskoteka Andrzejkowa - wieczór  wróżb magii.                                                                                                                                                      

 

 

Samorząd Uczniowski zadbał        o wszelkie gusta i guściki.                                                                                                                   

                                                                   

Atrakcją wieczoru był występ zespołu tanecznego "Beton" ze studia "Freeway" w Ostrowi Mazowieckiej. Grupa zaprezentowała dwie choreografie  i została nagrodzona gromkimi brawami. Po występie były autografy i wspólne zdjęcia                        z fanami.

Dla miłośników mocnych wrażeń były przygotowane stanowiska z wróżbami. Mogliśmy poznać imię naszej miłości, zawód jaki będziemy wykonywać w przyszłości, kierunek podróży, w którą się udamy w najbliższym czasie oraz poznać cechy naszego charakteru. Uczniowie samodzielnie przygotowali wróżby i czuwali nad magiczną atmosferą panującą przy ich stanowiskach.

                      

Na sali oprócz świetnej muzyki były oczywiście wspólne tańce i zabawy prowadzone przez p.Dorotę Mysiołowską

To był niezwykły wieczór w naszej szkole.

Za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy dziękujemy: Dyrekcji Szkoły - p.Teresie Wilczyńskiej
i p.Jolancie Swaczynie, zespołowi "Beton"
i p.Marcie Dąbrowskiej ze studia "Freeway" w Ostrowi Mazowieckiej, uczniom czuwającym na stanowiskach,
DJ-om, Weronice i Klaudii z kl. VIa, zarządowi
i opiekunom SU i MSU p.Annie Tomczyk i p.Monice Staniszewskiej oraz wszystkim uczniom i pracownikom naszej szkoły
To dzięki Wam i dla Was są podejmowane takie inicjatywy :)

                                                             p.Dorota Mysiołowska

powrót                          wydarzenia         strona główna

 

 
Ostrów Mazowiecka

Kalendarz