Wzorowi 2013/2014

UCZNIOWIE KLASYFIKOWANI 
Z WYRÓŻNIENIEM 
W ROKU SZKOLNYM   2013-2014
KLASA IV A
1. Grędzińska Dominika      5,1
2. Brejnak Klaudiusz           4,8

KLASA IV B                              

1. Borowy Błażej                    5,5  
2. Dąbrowski Bartosz            5,5
3. Gajewska Julia                  5,1
4. Golonko Natalia                 5,5
5. Gołaszewska Zuzanna      5,2
6. Gołąbek Joanna                5,0
7. Lech Franciszek                5,0
8. Owsiewska Aleksandra     5,4
9. Pańkowski Piotr                 4,9
10. Radomska Karolina         5,3
11. Rejniak Kacper                4,8
12. Rutkowska Anna              5,5
13. Szabłowski Igor               5,2
14. Wagner Weronika           5,2
15. Zglejszewska Karolina    5,1
 

 KLASA IV C

1. Baranowska Amelia       5,0
2. Bauer Oliwia                   5,2
3. Kubat Adrianna              5,6
 4. Kucharski Kacper         5,0
5. Kulesza Gabriela           4,9
6. Podedworna Anna         4,9
7. Samsel Maja                  4,9
8. Sobotka Jakub               4,8
9. Strzeszewska Amelia    5,0
10. Ugniewski Szymon      5,5
11. Włodarczyk Gabriela   5,3
 
KLASA IV D
 
1. Cieśluk Edwin                 5,2
2. Dębkowska Martyna       5,5
3. Kołakowska Wiktoria      5,0
4. Rowicki Mikołaj               5,6
5. Szyszkowska Martyna    4,9
6. Zadrożna Oliwia              5,2
 
KLASA V A

 
1. Dołęgowska Magdalena   4,9
2. Głębocka Anna                 5,3
3. Graczyk Emilia                  5,3
4. Graczyk Gabriela              5,3
5. Orzechowski Jan              5,0
6. Podolak Wiktoria              5,0
7. Pych Wiktor                      5,1
8. Sikora Sandra                   5,1

KLASA V B

1. Brzezińska Klaudia        4,9

2. Dmochowski Jakub           4,9
3. Filipek Karolina                  5,2
4. Głębocka Magdalena        5,0
5. Gutowska Klaudia             5,0
6. Kalupa Wiktoria                 5,2
7. Kubicka Anastazja             5,1
8. Piórkowska Aleksandra    5,3
9. Rosińska Katarzyna          5,2
10. Zaboroś Szymon            5,3                                

KLASA V C

1. Brejnak Mateusz                4,8
2. Dobkowski Adam               5,1
3. Jachna Klaudia                  5,5
4. Minasiewicz Maja              5,2
5. Paczóska Anna                  4,9
6. Pajdowska Julia                 4,8
7. Pieńkowski Bartłomiej      5,5
8. Tokarska Gabriela             4,8
9. Truszkowska Klaudia       5,2
10. Zdziarska Aleksandra     5,3

KLASA VI A

1. Gawrychowski Mateusz     5,4
2. Gruszczyńska Zuzanna      5,5
3. Iwańczuk Klaudia                 5,6
4. Jarząbek Karol                     5,5
5. Orłowska Wiktoria                5,2
6. Parapura Maciej                   4,9
7. Parys Wiktoria                       5,4
8. Podedworna Agnieszka      5,3
9. Strzeszewska Weronika      5,4
10. Załęgowska Aleksandra    4,8
11. Żyłowska Dominika            4.9

KLASA VI B

1. Bagińska Dominika     4,8
2. Bojska Oliwia                5,0
3. Brzezińska Justyna     5,6
4. Gzula Arkadiusz           4,8
5. Łuniewska Marta          4,8
6. Samsel Justyna            5,6
7. Tyszka Patrycja            5,5

KLASA VI C

1. Barchanowicz Karolina       4,8
2. Głaz Julia                                5,4
3. Kobyłecka Julia                    4,8
4.Konrad Tomasz                     5,5
5. Krawczuk Dominika             4,9
6. Kuczyńska Katarzyna          5,6
7. Pajdowska Aleksandra        5,1
8. Pędzich Olga                          5,0
9. Siwek Wiktoria                        5,2
10. Zawisza Julia                        5,2

powrót                          strona główna

 

 

 
Ostrów Mazowiecka

Kalendarz