biegi

Biegi przełajowe
 
W sobotę 11.10.2014 na terenie MOSiR w pobliżu pływalni, odbyły się indywidualne biegi przełajowe w ramach XXI Ostrowskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy wrześniowych Mistrzostw Szkoły w Biegach Przełajowych:
Weronika Grodzka
Magdalena Głębocka
Aleksandra Owsiewska
Maja Minasiewicz
Ida Rogozińska
Natalia Brokowska-rez.
Wiktoria Mindak- rez.
oraz
Karol Popławski
Wiktor Pych
Wojciech Męziński
Olaf Bartkiewicz
Mateusz Majbański
Bartosz Cieśluk- rez.
Dawid Ziemak- rez.
Po ambitnym biegu zawodnicy naszej szkoły uplasowali się na drugim miejscu, zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Wygrała SP 1.Indywidualnie II miejsce zajęła Aleksandra Owsiewska! Gratulujemy! 
                                                                                                 p. Iza Cieśluk

 

 

powrót                                            strona główna

 
Ostrów Mazowiecka

Kalendarz